Розклад занять в групах раннього віку

Група № 1(9 занять)

Група № 11(9 занять)

Група № 2 (10 занять)

Понеділок

1.Ознайомлення з довкіллям 9.00-9.10

2. Образотворча діяльність

(малювання/ліплення) 9.20-9.30

1. Музична діяльність

8.45-8.55

2. Ознайомлення з довкіллям 9.05-9.15

1. Фізкультура 8.40-8.50

2. Ознайомлення з довкіллям 9.05-9.15

Ознайомлення з природним довкіллям 16.00-16.10

Сенсорний розвиток

16.00-16.10

Вечір - розваг

Вівторок

1. Фізкультура

8.45-8.55

2. Сенсорний розвиток 9.05-9.15

1.Конструювання/аплікація 9.00-9.10

2. Здоров’я та фізичний розвиток

10.10 - .10.20

1. Музичне 8.45-8.55

2.Конструювання /аплікація 9.00-9.10

3 Ознайомлення з природним довкіллям

16.00-16.10

3. Ознайомлення з природним довкіллям 16.00-16.10

Вечір розваг

Середа

1. Музична діяльність

8.40-8.50

2. Розвиток мовлення, художня література 9.00-9.10

1. Розвиток мовлення, художня література (рос)

9.00-9.10

2. Малювання /ліплення

9.20-9.30

1 Розвиток мовлення, художня література (рос)

9.00-9.10

2. Фізкультура (на вулиці)

10.10-10.20

Четвер

1.Музична діяльність

8.45-8.55

2. Конструювання/

аплікація9.05-9.15

1. Фізкультура 8.45-9.55

2.Сенсорний розвиток

9.05-9.15

1. Музична діяльність

9.00-9.10

2. Сенсорний розвиток

9.30-9.40

Вечір розваг

П’ятниця

1. Розвиток мовлення, художня література

9.00-9.10

2. Фізкультура(на вулиці)10.10-10.20

1.Музичне

8.45-8.55

2. Розвиток мовлення, художня література

9.05-9.15

1.Розвиток мовлення, художня література

9.00-9.10

2.Образотвоча діяльність (малювання/ліплення)

9.20-9.30

Самостійна художня діяльність

Розклад занять в молодших групах

Понеділок

Група № 9 (11занять)

Група № 7 санаторна(11занять)

Група №10 (11 занять)

1. Музична діяльність

9.00-9.15

2. Ознайомлення із соціумом

9.25-9.40

1. Фізкультура 9.00-9.15

2. Ознайомлення із соціумом

9.25-9.40

1. Ознайомлення із соціумом 9.00 - 9.15

2. Муз. 9.30-9.45

3. Аплікація/конструювання

16.00-16.15

3.Ознайомлення з природним

довкіллям 16.00-16.15

3. Малювання/ліплення

16.00-16.15

Вечір розваг

Вівторок

1.Логіко – математичний розвиток 9.00-9.15

2. Фізкультура

9.35-9.50

1. Музична діяльність 9.00-9.15

2. Логіко – математичний розвиток 9.25- 9.40

ЛФК 11.30

1. Фізкультура

9.15 - 9.30

2. Логіко –математичний розвиток 9.40 - 9.55

3. Ознайомлення з природним довкіллям

16.10-16.25

3. Ознайомлення із соціумом

(патріотичне вих.) 16.00 -16.15

3. Ознайомлення з соціумом (патріотичне виховання)16.00 -16.15

Вечір розваг

Середа

1.Музична діяльність 9.00-9.15

2. Малювання – ліплення

9.25-9.40

1. Фізкультура

9.00-9.15

2. Розвиток мовлення (рос)

9.30 – 9.45

1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00 - 9.15

2.Аплікація/конструювання

9.30 - 9.45

3.Розвиток мовлення ( рос)

16.00-16.15

3.Образотворча діяльність

(аплікація/конструювання)

3. Фізкультура* 16.00-16.15

Четвер

1. Фізкультура

9.00-9.15

2. Художня література

9.30-9.45

1. Образотворча діяльність

(малювання/ліплення) 9.00-9.15

2. Художня література 9.25 – 9.40

1 Розвиток мовлення (рос) 9.00 – 9.15

2 Музична дяльність 9.30-9.45

3. Ознайомлення із соціумом 16.10-16.25 (патріотичне вих)

3. Фізкультура* 16.00-16.15

3. Художня література 16.10 – 16.25

Вечір розваг

П’яниця

1. Розвиток мовлення

9.00-9.15

2. Фізкультура* 11.10- 11.25

1. Музична діяльність 9.00-9.15

2. Розвиток мовлення 9.25-9.40

ЛФК – 15.00

1. Розвиток мовлення 9.00 - 9.15

2. Фізкультура

9.35-9.50

Самостійна художня діяльність

Розклад занять в середніх групах

Група № 6 (12 занять)

Група № 3 санаторна (12 занять)

Понеділок

1.Ознайомлення з соціумом

(ознайомлення з навколишнім)

9.00-9.20

2. Музична діяльність 10.10-10.40

1. Ознайомлення з соціумом (ознайомлення з навколишнім) 9.00-9.20

2.Малювання 9.35-9.55

ЛФК -11.50

3.Аплікація/конструювання 16.00-16.20

3. Художня література

16.00-16.20

Вечір розваг

Вівторок

1. Художня література

9.00-9.20

2. Малювання 9.30-9.50

1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.20

2. Музична діяльність 9.25-9.45

3. .Ознайомлення з соціумом (патріотичне виховання)

16.00-16.20

3. Ознайомлення з природним довкіллям

16.00 – 16.25

Вечір розваг

Середа

1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.20

2. Музична діяльність 9.30-9.50

1. Аплікація/конструювання 9.00 – 9.20

2. Фізкультура

9.30 -9.50

3. Фізкультура *

16.00-16.20

3. Ознайомлення з соціумом (патріотичне виховання) 16.00-16.20 ЛФК 15.00

Четвер

1. Розвиток мовлення (рос) 9.00-9.20

2. Фізкультура

9.30-9.50

1. Розвиток мовлення (рос)

9.00-9.20

3. Фізкультура

9.55-10.15

З.Ліплення 16.00-16.20

3. Ліплення 16.00-16.20

Вечір розваг

П’ятниця

1. Фізкультура9.00- 9.20

2. Розвиток мовлення

9.30-9.50

1. Розвиток мовлення 9.00-9.20

2.Музична діяльність 9.30-9.50

3 Ознайомлення з природним довкіллям 16.00-16.20

3. Фізкультура * 16.00-16.20

Самостійна художня діяльність

Розклад занять в старших групах

Група №5 (15 занять)

Група № 8 санаторна (15 занять)

Понеділок

1.Ознайомлення з соціумом 9.00-9.25

2. Фізкультура 9.35-10.00

3.Образотворча діяльність (аплікація/конструювання)

10.10-10.35

1.Ознайомлення з соціумом 9.00-9.25

2.Образотворча діяльність (аплікація/конструювання)

9.35 -10.00

3. Фізкультура10.10-10.35

4.Ознайомлення з природним довкіллям 16.00-16.25

4. Ознайомлення з природним довкіллям 16.00-16.25

ЛФК 15.00

Вечір розваг

Вівторок

1.Підготовка до навчання грамоти

9.00-9.25

2.Образотворча діяльність (ліплення) 9.35-10.00

3. Фізкультура *10.50-11.15

1.Підготовка до навчання грамоти

9.00-9.25

2. Образотворча діяльність ( ліплення) 9.35-10.00

3.Музична діяльність 10.10-10.35

4. Ознайомлення з природним довкіллям 16.00-16.25

4.Ознайомлення з соціумом (патріотичне виховання) 16.00-16.25

Вечір розваг

Середа

1. Розвиток мовлення (ІІ мова) 9.00-9.25

2. Логіко – математичний розвиток 9.35-10.00

3. Музична діяльність10.10-10.35

1.Художня література

9.00-9.25

2 Образотворча діяльність (малювання) 9.35-10.00

3. Фізкультура 10.10-10.35

Ручна праця

Четвер

1.Логіко-математичний розвиток 9.00-9.25

2. Художня література

9.35-10.00

3. Музична діяльність

10.10-10.35

1. Розвиток мовлення (ІІ мова)9.00-9.25

2. Логіко-математичний розвиток 9.25-10.00

4. Фізкультура *10.25-11.10

4.Ознайомлення з соціумом (патріотичне виховання) (16.00-16.25)

4.Ознайомлення з природним довкіллям

(16.00-16.25)

Вечір розваг

П’ятниця

1.Розвиток мовлення 9.00-9.25

2. Образотворча діяльність (малювання)

9.30-10.00

3. Фізкультура 10.10-10.40

1.Розвиток мовлення

9.00-9.25

2. Логіко-математичний розвиток 9.35-10.00

3. Муз. 10.10 -10.35

ЛФК 12.10

Самостійна художня діяльність

Розподіл навчального навантаження на дитину на тиждень

Інваріантна складова



Види діяльності

за освітніми лініями

Кількість занять на тиждень

за віковими групами

раннього
віку
(від 1 до
2 років)

перша
молодша
(від 2 до 3 років)

друга
молодша
(від 3 до 4 років)

середня
(від 4 до 5 років)

старша
(від 5 до 6
років)

Ознайомлення із соціумом

1

1

2

2

2

1- ознайомлення з соціумом, 1- патріотичне виховання

Ознайомлення з природним довкіллям

1

1

1

1

2

Художньо-продуктивна діяльність:

-музична діяльність;

-ліплення;

-малювання

-аплікація/конструювання (0,5)

3

4

4

5

5

Сенсорний розвиток

2

2

-

-

-

Логіко-математичний розвиток

-

-

1

1

2

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2

2

3

3

3

1 – розвиток мовлення, 1- друга мова,

1- художня література

Здоров’я та фізичний розвиток*

*заняття проводить вихователь у формі рухливих, з елеменами спортивних ігор

2

2

3

3

3

1 заняття з *

Загальна кількість занять

на тиждень

9

10

11

12

15

Кiлькiсть переглядiв: 369

Коментарi