• Ви знаходитесь тут:

• Сторінка батьків

Шановні батьки!

Допоможімо разом малюкові знайти своє гідне місце в дитсадку. Адаптація, тобто звикання, - явище двоїсте. Воно залежить однаковою мірою від мами з татом і від дитини. Якщо дорослі впевнені, спокійні, доброзичливі – усе буде гаразд! Нервовість, неспокій передаються дітям, і адаптація ускладнюється.

Прийміть кілька практичних порад:

• виробляйте свої ритуали прощання й зустрічі;
  • пошийте «чарівну» сумочку, заведіть коробочку з набором домашніх предметів: родинних фотографій, носовичків, а також інших дрібничок, які в повсякденні належать дорослим. Ці речі пов’язуватимуть дитину з відсутніми родичами;
  • принесіть одну-дві іграшки, книжки;
  • станьте спільником і помічником вихователів (проведіть ігри, поставте сценки-мініатюри, розкажіть казки дітям усієї групи).
Щодня при зустрічі обіймайте малюка, покажіть, що ви радієте йому. Не бійтеся попросити дозволу взяти з дитячого садка додому іграшку, книжку, яка сподобалася дитині. Їх же потрібно повертати, а це серйозний привід для зустрічі завтра!
Повірте, надійде час, коли дитина з особливим смутком буде розлучатися з першими вихователями. І вже ставши школярем, неодноразово, відкрито або потай, прибіжить до свого дитсадка хоч на хвилинку.

• Машка

2017-11-14 16:26:13

Хочу поблагодарить воспитателя 5группы, Нину Дмитриевну. Сегодня, 14 ноября , был солнечный день, и воспитатель разрешила всем деткам снять шапки, а некоторым и скинуть куртки с плеч. Надо помнить, что на улице ноябрь, а не май месяц!!!! Вечером у ребенка уже болит горло, и хорошо если этим и обойдется. Как можно было до этого додуматься, ведь воспитатель с большим опытом работы за плечами. Может пора на заслуженный отпуск??? Я крайне не довольна!!!...